Hakkımda

Merhaba,

SB

Siteden de anlaşılabileceği gibi ben Serkan Bolat 🙂

Bu sitenin varoluş amacı ilgi alanlarımı, ilginç haberleri, güncel olaylara dair yorumlarımı paylaşmak… Bunlar neler olacaktır? Teknoloji, sinema, film, oyun, kitap, zaman zaman gündemle ilgili şeyler… İnternette okuduğum, izlediğim ve beğendiğim şeyler vs. Daha derinde ise geçmişte neler yaşadığımızı, neler konuştuğumuzu, neler hissettiğimizi gösterecek, geleceğe yönelik bir günlük olarak planlıyorum bu siteyi. Tabi bu her gün ileti gireceğim anlamına gelmiyor 🙂

Kısaca kendimden bahsedecek olursam, Mersin’de doğdum, üniversiteyi Ankara’da okudum ve mezuniyetten sonra 3 yıl orada çalıştım. Sonrasında iş değişikliği ile İstanbul’a gelip 5 yıl kaldım, nihayetinde 2014 Temmuz’da da yine iş değişikliği ile Antalya’ya taşındım. Hiçbir zaman kendimi bir şehrin insanı olarak görmedim, şuralıyım buralıyım demekten hoşlanmadım. Önemli olan şehrin kendisi değil, şehrin içinde birlikte vakit geçirmekten hoşlandığın kişilerin olmasıdır. Benim için en az standartları karşılayan (sineması, tiyatrosu, kitapçıları olan; içinde gezebileceğin yeşillik alanlar barındıran, ulaşım imkanları rahat olan) bir yerde istediğim kişilerle yaşamam en büyük mutluluklardan biridir diye düşünmekteyim.

Mütemadiyen hayatımı sorgularım, ama herkes gibi nadiren büyük değişiklikler yaparım. Belki de digerlerinden farklı olarak, her an sanki o büyuk değişikliklerin bir tanesinin hemen öncesindeymişim gibi hissederim.

Burası için bu kadar bilgi yeter, daha fazlasını da iletilerimi okuyarak öğrenebilirsiniz 🙂

Şimdiden paylaşımlarımı okuduğunuz/izlediğiniz için ve yorum yaptığınız için teşekkürler.

SB

21321 Toplam Okunma 15 Bugün Okunma
%d bloggers like this: